Seramik & Fayans Uygulama

Islak zeminlerde seramik uygularken önemli noklardan birisi malzeme kalitesi dışında uygulanan işçiliktir. Asel Decor olarak seramik ve doğal taş uygulamalarımı bizzat kendi ekibimizle yapıyoruz.

Firma olarak diğer işlerdede özen gösterdiğimiz gibi fayans döşeme işindede profesyonel işçilik ve hizmet anlayışı içinde çalışmaktayız. Seramik işiniz için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.  Ankara genelinde Ücretsiz Keşif imkanımız bulunmaktadır. 

Ayrıca bizden sadece fayans işçiliği talep edebilir veya anahtar teslim komple banyonuzu yenileyebiliriz.

Yapmanız gereken bizi aramak, ve keşif talebinde bulunmak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Unutmayın ANKARA geneli bütün bölgelere hizmet veriyoruz. 

Detaylı bilgi ve Randevu için : 0 312 502 14 55    Whatsapp : 0 544 440 50 76

Kendi yaptığımız uygulamalardan sadece bir kaçını burada paylaşıyoruz. İnceleyeniz :

 

Asel Decor Mutfak & Yapı Dekorasyon 

Hemen Arayın : 0 312 502 14 55   Whatsapp : 0 544 440 50 76

Hizmet Bölgemiz : Ankara'nın tüm bölgeleridir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Mobilya İmalatı

Özel Ölçülerde Evinize ve Mekanlarınıza uygun Mutfak Dolabı, Vestiyer, Gardolap, Gömme Dolap, Banyo Dolabı, TV Ünitesi, Lambiri Döşeme, Ray Dolap, Kitaplık vb. tüm mobilya ihtiyaçlarınız Atölyemizde üretilir.

DEVAMINI OKU

Renovasyon

Yaşam alanlarınızda ve mekanlarınız da ki yenilikleri size ve zevklerine özel olarak yapalım. Mutfaktan salonunuza, terasınızdan ofisinize yaşadığınız ve önem verdiğiniz her yere size keyif verecek dokunuşlarda bulunalım.

DEVAMINI OKU

Bakım Onarım

Yapılarınız da zamanla oluşan sorunla uzman gözüyle yaklaşım. Su akıtan çatıdan, artık yenilenmesi gereken seramiklere, can sıkan tesisat tesisat problemlerinden mantolamaya kadar geniş bir yelpazede size ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunalım.

DEVAMINI OKU