Banyo Tadilat

Merhabalar Banyo Tadilat Dekorasyonu süreci zahmetli ve ustalık gerektiren bir tadilat bölümüdür.
Tadilata başlamadan önce banyo tadilat ustası tarafından plan ve dekorasyon hakkında bilgilendirme verilir.
 
Banyo Tadilatı Ne Kadara Mal Olur?
 
Bu süreç’de banyo dekorasyonun’da kullanılacak malzeme seçimi kalitesi, iş süreci ve ortalama fiyatı karar verilir.
Malzeme seçimine ve bitmesini isteğiniz sürece göre fiyat ortalaması verilmektedir.
Banyo Dekorasyon Fiyatları
Fiyatlar hakkında malzemeler tercihiniz dışında işcilik ve proje bitiş süreci isteginize göre hesaplanmaktadır.
 
Banyo Dekorasyonu Kaç Gün Sürer?
 
Tadilatınızın süresini ekibimiz proje başlangıcında ortalama süre olarak banyonuzun m2 alan ve malzeme kullanımının kolaylığı açısından hesaplarak sizlere bilgi vermektedir.
 
Banyo Tadilat Dekorasyon Nasıl Yapılır?
 
İstisnasız yazın en zor işlerinden biri tadilat ve banyo yenileme işlemleridir.
 
Eğer hayal ettiğiniz banyo dekorasyonu kafanızda oluştuysa banyonuzun sadece seramik, fayans ve duşakabin, küvetten ibaret olduğunu düşünmeyiniz.
 
Banyonuzun dekorasyonundan artık sıkıldıysanız sizlere farklı konseptde banyo tasarımları sunabiliriz.
 
 • İlk olarak bütçe olarak değerlendirme yapmalısınız daha önceden banyo tadilatı  yapmadıysanız bunu biraz piyasa araştırması yaparak değerlendirebilirsiniz.
 • Ne kadar bütçe ayırcağınıza tadilat için iş gücü ve kullanacağınız tadilat malzemeleri planlamanızdaki öncelikli önlemlerden biridir.
 • Bütçemizi belirledikden sonra zaman sürecini planlamanız gerekmektedir.
 • Zaman için yapılan en büyük yanlışlıklardan birisi malzeme seçimi ve banyo dekorasyonu için kullanılacak olan mobilya montajının hesaplanmaması ve buna benzer aksaklıkların daha önceden hesaplanmamasıdır.Tadilat ekibimiz bu tür deneyimlere daha önceden sahip olduğu için size profesyonel bir hizmet sunarak zaman ve bütçe sorunun ortadan kaldırarak yardımcı olacaktır.
 • En önemli kısım tadilata başlamadan önce bir liste ve plan çıkarılmasıdır.
 • Tadilata başladığınızda hataya düşmemek için yapılacaklar listesinde sıralamayı iyi hazırlamanız gerekmektedir.İlk olarak tavanlar daha sonra duvar alanları, klozet, armatür ve diğer gerek olan tadilat bölgeleri ve mobilya montajı yapılmalıdır.
 • Karışılaşabileceğiniz banyo tadilat dekorasyon sorunları;
 • Banyonuzda sıfır hata bir tadilat yapmayı hedefliyorsanız, profesyonel yardım almak zorundasınız. Banyonuzun tadilatında hayalinizdeki fikirleri gerçekleştirmek istiyorsanız bir takım kontroller sonucunda tadilat uzmanlarına teslim edebilirsiniz.Banyo tadilat onarımı için su kaçağı, banyo mobilya hasarları, tesisat ve havalandırmanızın sorunları tespit ederek tadilat ustalarımıza bilgi vererek projenize ekteyebilirsiniz.
 • Ekibimize tadilat başlangıcı yapılmadan banyonuzun nasıl bir görünüme sahip olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Boya, Seramik Fayans, Duş Küvet , Musluk ve diğer banyo tadilat modelleri ve aksesuarları hakkında karar vermelisiniz.
 • Bunun ardından tadilat ekibimiz evin diğer bölümlerine ve istekleriniz dekorasyona fikrine uygun olarak tadilat işlemlerine başlayacaktır.
 • Banyo ölçümleri için önemli 3 Madde belirlenmesi gerekmektedir.
 • Banyonun toplam mevcut alanı, sıhhı tesisat boruları, elektrik kabloları veya girişleri, banyo dekorasyon malzemeleri, ve diğer extralar belirlenmesi gerekir.Ayrıca son olarak ölçülerin plana göre teknik bilgileri doğrulanması gerekmektedir.
 
 
Banyo Tadilatı için gereken malzemeler ve işlemler

 

 1. Su Tesisatı
 2. Banyo Dolap ve Raflar
 3. Duşakabin, Küvet
 4. Zemin ve Duvarlar (Fayans, Seramik, Karolar, Mozaikler veya Granit Mermer)
 5. Aydınlatma
 6. Havalandırma
 7. Aksesuarlar
 8. Klozet

Asel Decor olarak tüm Ankara'da hizmet veriyoruz. Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Keşif hizmeti için bizi arayınız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Mobilya İmalatı

Özel Ölçülerde Evinize ve Mekanlarınıza uygun Mutfak Dolabı, Vestiyer, Gardolap, Gömme Dolap, Banyo Dolabı, TV Ünitesi, Lambiri Döşeme, Ray Dolap, Kitaplık vb. tüm mobilya ihtiyaçlarınız Atölyemizde üretilir.

DEVAMINI OKU

Renovasyon

Yaşam alanlarınızda ve mekanlarınız da ki yenilikleri size ve zevklerine özel olarak yapalım. Mutfaktan salonunuza, terasınızdan ofisinize yaşadığınız ve önem verdiğiniz her yere size keyif verecek dokunuşlarda bulunalım.

DEVAMINI OKU

Bakım Onarım

Yapılarınız da zamanla oluşan sorunla uzman gözüyle yaklaşım. Su akıtan çatıdan, artık yenilenmesi gereken seramiklere, can sıkan tesisat tesisat problemlerinden mantolamaya kadar geniş bir yelpazede size ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunalım.

DEVAMINI OKU