Hizmetler

Mobilya İmalatı

Özel Ölçülerde Evinize ve Mekanlarınıza uygun Mutfak Dolabı, Vestiyer, Gardolap, Gömme Dolap, Banyo Dolabı, TV Ünitesi, Lambiri Döşeme, Ray Dolap, Kitaplık vb. tüm mobilya ihtiyaçlarınız Atölyemizde üretilir.

DEVAMINI OKU

Renovasyon

Yaşam alanlarınızda ve mekanlarınız da ki yenilikleri size ve zevklerine özel olarak yapalım. Mutfaktan salonunuza, terasınızdan ofisinize yaşadığınız ve önem verdiğiniz her yere size keyif verecek dokunuşlarda bulunalım.

DEVAMINI OKU

Bakım Onarım

Yapılarınız da zamanla oluşan sorunla uzman gözüyle yaklaşım. Su akıtan çatıdan, artık yenilenmesi gereken seramiklere, can sıkan tesisat tesisat problemlerinden mantolamaya kadar geniş bir yelpazede size ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunalım.

DEVAMINI OKU

Banyo Tadilat

Merhabalar Banyo Tadilat Dekorasyonu süreci zahmetli ve ustalık gerektiren bir tadilat bölümüdür. Tadilata başlamadan önce banyo tadilat ustası tarafından plan ve dekorasyon hakkında bilgilendirme verilir.

DEVAMINI OKU

Seramik & Fayans Uygulama

Islak zeminlerde seramik uygularken önemli noklardan birisi malzeme kalitesi dışında uygulanan işçiliktir. Asel Decor olarak seramik ve doğal taş uygulamalarımı bizzat kendi ekibimizle yapıyoruz.

DEVAMINI OKU

Mutfak Dolabı

Mutfağınızın ölçülerine uygun Atölyemizde mutfak dolabı imalatı yapmaktayız. Balon kapak, Akrilik Kapak, Lake kapak, Highgloss mutfak isteğe göre yapılabilir.

DEVAMINI OKU

Ankara Mermerit, Granit ve Çimstone Mutfak Tezgahı

Ankara Geneli bütün bölgelere hizmet veren firmamız Mermerit, Granit, Çimstone tezgahlarınızı uygun fiyatlarla sunmaktadır.

DEVAMINI OKU

2021 Mutfak Dolabı Modelleri

2021 Mutfak dolabı modelleri , en yeni modelleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ankara genelinde mutfak yenileme ve anahtar teslim ev yenileme hizmeti veriyoruz. En şık mutfak dekorasyonları için firmamızı takipte kalınız.

DEVAMINI OKU